Anasayfa / VİDEOLAR / Lohusalık sonrası bazı plastik cerrahi işlemler!

🍄 Sevgili Plastik Cerrah arkadaşım Op. Dr. Orhan Erbaş’a (@op.dr.orhanerbas ) hayırlı olsun yeni yeri diye gittim, gitmişken hem çayını içtim hem de hastasının gelmesini beklerken sohbet ettim. .🍄Ne mi sordum?!. Aslında her doğum yapmış annenin aklından geçebilecek şeyleri sordum. .Lohusalık döneminde vücut şeklimiz hamilelik öncesine göre bazen belirgin farklı olabilir; doğru beslenme ve uygun spor tabi ki süreci kolaylaştıracaktır. Bazen ise kilo normale dönse de deformasyonlara müdahaheleler gerekebiliyor..🍄 Orhan beni güzelce bilgilendirdi bugün fazlalıklar ve çatlaklar. Sonra meme ve dolgu-botoxlardan bahsedeceğiz. .🍄Umarım bu güzel bilgilerin size faydası olur, beğenmenizi umuyorum💕.#doktoroge #ankaraçocuk #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #plastikcerrahi #estetik #yağaldırma

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 5 Kasım 2018 Pazartesi

Lohusalık sonrası bazı plastik cerrahi işlemler!

🍄 Sevgili Plastik Cerrah arkadaşım Op. Dr. Orhan Erbaş’a (@op.dr.orhanerbas ) hayırlı olsun yeni yeri diye gittim, gitmişken hem çayını içtim hem de hastasının gelmesini beklerken sohbet ettim. .
🍄Ne mi sordum?!
. Aslında her doğum yapmış annenin aklından geçebilecek şeyleri sordum. .
Lohusalık döneminde vücut şeklimiz hamilelik öncesine göre bazen belirgin farklı olabilir; doğru beslenme ve uygun spor tabi ki süreci kolaylaştıracaktır. Bazen ise kilo normale dönse de deformasyonlara müdahaheleler gerekebiliyor.
.
🍄 Orhan beni güzelce bilgilendirdi bugün fazlalıklar ve çatlaklar. Sonra meme ve dolgu-botoxlardan bahsedeceğiz. .
🍄Umarım bu güzel bilgilerin size faydası olur, beğenmenizi umuyorum💕
.
#doktoroge #ankaraçocuk #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #plastikcerrahi #estetik #yağaldırma

Tekrar Kontrol edin!

NEDİR ŞU GÜVENLİ BAĞLANMA!?

🍄 Sevgili Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uman. Dr. Nagihan Saday Duman ‘a (@dr.nagihansadayduman ) sordum. .NEDİR …