Çarşamba , Temmuz 17 2019
Anasayfa / VİDEOLAR / Lenf bezleri ile ilgili her büyüme sıkıntılı mıdır? Hangi belirtiler olursa bunu ciddiye alalım ve doktorumuzu ziyaret edelim?

🍄 Lenf nodları (bezeler) vücudumuzun bağışıklık sisteminin en önemli parçalarındandır. Hastalıklarda işlerini arttırdıkları için hacimsel olarak da büyüdüğünü görürüz. Her büyümesi problem değildir ama bir ebeveynseniz çocuğunuzdaki bu beze şişlikleri sizi rahatsız edebilir!.🍄Sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir ile bu videomuzda neleri konuştuk?!.📚Lenf bezleri ile ilgili her büyüme sıkıntılı mıdır?!.📚Hangi belirtiler olursa bunu ciddiye alalım ve doktorumuzu ziyaret edelim?!.📚Araştırmak gerekirse hangi tetkikler önemlidir?!.🍄 Kafanızda soru işareti kalmaması için izleyiniz, endişelenen veya bilmesini istediğiniz arkadaşlarınızla paylaşınız. Şimdi değil de sonra izlerim diyenler de kaydetsin lütfen😊

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 3 Kasım 2018 Cumartesi

Lenf bezleri ile ilgili her büyüme sıkıntılı mıdır? Hangi belirtiler olursa bunu ciddiye alalım ve doktorumuzu ziyaret edelim?

🍄 Lenf nodları (bezeler) vücudumuzun bağışıklık sisteminin en önemli parçalarındandır. Hastalıklarda işlerini arttırdıkları için hacimsel olarak da büyüdüğünü görürüz. Her büyümesi problem değildir ama bir ebeveynseniz çocuğunuzdaki bu beze şişlikleri sizi rahatsız edebilir!
.
🍄Sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir ile bu videomuzda neleri konuştuk?!
.
📚Lenf bezleri ile ilgili her büyüme sıkıntılı mıdır?!
.
📚Hangi belirtiler olursa bunu ciddiye alalım ve doktorumuzu ziyaret edelim?!
.
📚Araştırmak gerekirse hangi tetkikler önemlidir?!
.
🍄 Kafanızda soru işareti kalmaması için izleyiniz, endişelenen veya bilmesini istediğiniz arkadaşlarınızla paylaşınız. Şimdi değil de sonra izlerim diyenler de kaydetsin lütfen😊

Tekrar Kontrol edin!

Lohusalık kaç gün sürer?

Yeni doğum yapan annelerin hayata ve bebeğine alışma süresi olan lohusalık kaç gün sürer, anne …