Cumartesi , Ağustos 24 2019
Anasayfa / VİDEOLAR / Hem emzirip hem de kilo vermek mümkün mü?

💕Sevgili dostlar,🍄Yazılı anlatımı da severim ama herhalde konuşmayı daha fazla sevdiğimden olacak 😬 son 2 yıldır bilgi içeren video çekip paylaşmaya başladım. Bu durum çok keyifli ama eski videolara ulaşmak zor olmaya başladı. Bana “ Bunu da anlatır mısınız?!” diye sorduğunuz bir video belki bir yıl önce kaydedilmiş ve instagramın tozlu ekranlarında🤭 saklanmış olabiliyor. .🍄Ben de “doktoroge” isimli bir youtube kanalı aktifleştirdim. Yavaş yavaş hem yeni hem de eski videolar ile zenginleşecek. .🍄Ben de arada bir kısa videoları tabi ki direk buradan ama biraz daha uzuncaları da kırpmadan youtube kanalından paylaşacağım. Şimdilik sadece ailemin üye olduğu😂 bu güzide kanalıma üye olursanız beni çok mutlu edersiniz. Üye olundukça youtube da bulunma ihtimalim artacaktır. Eylemlerim devam edecek 😎🥰 .🍄Kanaldaki ilk videoda da emzirirken hiç bir anne süt eksikliği yaşamasın ve kilolarıyla barışık olsun diyerek, sevgili arkadaşım Diyetisyen Emine Yüzbaşıoğlu (Dyt.Emine Yüzbaşıoğlu ) ile yaptığımız sohbeti izleyebilirsiniz. Kendisine de sevgilerimi iletiyorum.

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 28 Ocak 2019 Pazartesi

Hem emzirip hem de kilo vermek mümkün mü?

💕Sevgili dostlar,

🍄Yazılı anlatımı da severim ama herhalde konuşmayı daha fazla sevdiğimden olacak 😬 son 2 yıldır bilgi içeren video çekip paylaşmaya başladım. Bu durum çok keyifli ama eski videolara ulaşmak zor olmaya başladı. Bana “ Bunu da anlatır mısınız?!” diye sorduğunuz bir video belki bir yıl önce kaydedilmiş ve instagramın tozlu ekranlarında🤭 saklanmış olabiliyor. 
.
🍄Ben de “doktoroge” isimli bir youtube kanalı aktifleştirdim. Yavaş yavaş hem yeni hem de eski videolar ile zenginleşecek. 
.
🍄Ben de arada bir kısa videoları tabi ki direk buradan ama biraz daha uzuncaları da kırpmadan youtube kanalından paylaşacağım. 
Şimdilik sadece ailemin üye olduğu😂 bu güzide kanalıma üye olursanız beni çok mutlu edersiniz. Üye olundukça youtube da bulunma ihtimalim artacaktır. Eylemlerim devam edecek 😎🥰 
.
🍄Kanaldaki ilk videoda da emzirirken hiç bir anne süt eksikliği yaşamasın ve kilolarıyla barışık olsun diyerek, sevgili arkadaşım Diyetisyen Emine Yüzbaşıoğlu (Dyt.Emine Yüzbaşıoğlu ) ile yaptığımız sohbeti izleyebilirsiniz. Kendisine de sevgilerimi iletiyorum.

Tekrar Kontrol edin!

Sporun Çocuklar Üzerindeki Faydaları

🎾 Sevgili anneler ve babalara benim çocuk sağlığı için önerilerimden biri de çocuklarının spora başlamaları ve …