Çarşamba , Aralık 12 2018
Anasayfa / VİDEOLAR / Ethem Ege’yi dinleyin, bakın size hasta olmasına karşılık hemen antibiyotik almamanızı nasıl da hatırlatacak :)

🌈 Harika bir kuşak bunlar,.💕 Akılcı düşünceye çok yatkın,.💕 Kafasına uyarsa işbirliğine çok açık,.💕 İstemediği ve istediği şeyler konusunda çok net..💕 Aşırı yiyilesi😋😋😋😍😍😍.🌈 Ethem Ege’yi dinleyin, bakın size hasta olmasına karşılık hemen antibiyotik almamanızı nasıl da hatırlatacak😊, doktorunuzun söylediği ilaçları için diyecek💕 . .🌈Bu kadar tatlı ve bol konuşmalı ve akılcı ve güzel sarılıp da 💕giden bir çocuk büyüttükleri için anne ve babacığına da buradan (@ebruolca )sevgilerimi ileteyim. .#doktoroge #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #antibiyotik

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 2 Ekim 2018 Salı

Ethem Ege’yi dinleyin, bakın size hasta olmasına karşılık hemen antibiyotik almamanızı nasıl da hatırlatacak :)

🌈 Harika bir kuşak bunlar,
.
💕 Akılcı düşünceye çok yatkın,
.
💕 Kafasına uyarsa işbirliğine çok açık,
.
💕 İstemediği ve istediği şeyler konusunda çok net.
.
💕 Aşırı yiyilesi😋😋😋😍😍😍
.
🌈 Ethem Ege’yi dinleyin, bakın size hasta olmasına karşılık hemen antibiyotik almamanızı nasıl da hatırlatacak😊, doktorunuzun söylediği ilaçları için diyecek💕 .
.
🌈Bu kadar tatlı ve bol konuşmalı ve akılcı ve güzel sarılıp da 💕giden bir çocuk büyüttükleri için anne ve babacığına da buradan (@ebruolca )sevgilerimi ileteyim.
.
#doktoroge #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #antibiyotik

Tekrar Kontrol edin!

Otistik bozukluğu olan çocuğun davranış özellikleri nelerdir?

🐞 Sevgili Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün (@emineergun_cocukgelisimiuzmani ) ile OTİZM üzerine sohbetimiz. 🐞Kelime anlamı ‘kendine dönük’ …