Anasayfa / VİDEOLAR / Çocuğunuz Yaramaz mı? Hiperaktif mi?

🌳 1 haftadır sesim soluğum çıkmıyor, çünkü gerçekten de sesim çıkmıyor (laranjit oldum😬); bu dönemde bana anlayışla yaklaşan tüm hastalarıma da teşekkür ederim😊, hala sesim yok çünkü dinlendiremiyorum, biraz konuşmaya ara vermeliyim😬. .🌳Geçen hafta sevgili Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün’ün (@emineergun_cocukgelisimiuzmani ) yerini ziyaret etmişken, “Boş duranı Allah sevmez.” diyerek 😊 merak edebileceğiniz birkaç konu üzerine sohbet etmiştik. .🌳Bunlardan ilkini bugün paylaşıyorum. .🧗🏻‍♂️Çocuğum hareketli mi?! Hiperaktif mi?!.🧗🏻‍♂️Sizin de düz duvara tırmanan bir yumurcağınız varsa dinlemenizi öneririm😊.#doktoroge #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #ankaraçocuk #hiperaktif

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 15 Kasım 2018 Perşembe

Çocuğunuz Yaramaz mı? Hiperaktif mi?

🌳 1 haftadır sesim soluğum çıkmıyor, çünkü gerçekten de sesim çıkmıyor (laranjit oldum😬); bu dönemde bana anlayışla yaklaşan tüm hastalarıma da teşekkür ederim😊, hala sesim yok çünkü dinlendiremiyorum, biraz konuşmaya ara vermeliyim😬.
.
🌳Geçen hafta sevgili Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün’ün (@emineergun_cocukgelisimiuzmani ) yerini ziyaret etmişken, “Boş duranı Allah sevmez.” diyerek 😊 merak edebileceğiniz birkaç konu üzerine sohbet etmiştik.
.
🌳Bunlardan ilkini bugün paylaşıyorum.
.
🧗🏻‍♂️Çocuğum hareketli mi?! Hiperaktif mi?!
.
🧗🏻‍♂️Sizin de düz duvara tırmanan bir yumurcağınız varsa dinlemenizi öneririm😊
.
#doktoroge #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #ankaraçocuk #hiperaktif

Tekrar Kontrol edin!

Lohusalık kaç gün sürer?

Yeni doğum yapan annelerin hayata ve bebeğine alışma süresi olan lohusalık kaç gün sürer, anne …