Çarşamba , Aralık 12 2018
Anasayfa / VİDEOLAR / Çocuğumuzun kalp sağlığının iyi olması için nelere dikkat edelim?

💕 Bugün Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Sayın Doç. Dr. Osman Özdemir (@drosmanozdemir ) ile birkaç konuda sizin için sohbet ettik ve videoların ilkini de sabırsızca bekleyenler için paylaşayım. .💕 Çocuğumuzun kalp sağlığının iyi olması için, yetişkinlik döneminde de sıkıntı yaşamamaları için, anne baba olarak bizler nelere dikkat edelim?! sorusunun cevabı videoda. .💕 Sayın @drosmanozdemir ‘e tekrar teşekkür ederim ve çocuk kalp sağlığı ile ilgili bilgi edinmek isteyenler için de hesabını takip etmenizi öneririm. .💕 Kalbi güzel insanlarla karşılaşmak dileğiyle 😂.#doktoroge #ankara #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #kalpsağlığı #kardiyoloji #çocuk #bebek #anne #sağlık

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 14 Eylül 2018 Cuma

Çocuğumuzun kalp sağlığının iyi olması için nelere dikkat edelim?

💕 Bugün Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Sayın Doç. Dr. Osman Özdemir (@drosmanozdemir ) ile birkaç konuda sizin için sohbet ettik ve videoların ilkini de sabırsızca bekleyenler için paylaşayım.
.
💕 Çocuğumuzun kalp sağlığının iyi olması için, yetişkinlik döneminde de sıkıntı yaşamamaları için, anne baba olarak bizler nelere dikkat edelim?! sorusunun cevabı videoda.
.
💕 Sayın @drosmanozdemir ‘e tekrar teşekkür ederim ve çocuk kalp sağlığı ile ilgili bilgi edinmek isteyenler için de hesabını takip etmenizi öneririm.
.
💕 Kalbi güzel insanlarla karşılaşmak dileğiyle 😂
.
#doktoroge #ankara #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #kalpsağlığı #kardiyoloji #çocuk #bebek #anne #sağlık

Tekrar Kontrol edin!

Otistik bozukluğu olan çocuğun davranış özellikleri nelerdir?

🐞 Sevgili Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün (@emineergun_cocukgelisimiuzmani ) ile OTİZM üzerine sohbetimiz. 🐞Kelime anlamı ‘kendine dönük’ …