Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / VİDEOLAR / Biz Sorduk, Doc.Dr.Ahmet Demir Yanıtladı!

👩🏼‍⚕️Demir desteği her çocuğa gerekir mi!?.👩🏼‍⚕️Takviye vereceksek direk verelim mi? Yoksa tahlil mi bakalım? Ne zaman?!.👩🏼‍⚕️Annenin gebelik ve lohusalıktaki demir eksikliğinin çocukta demir eksikliği yaratması mümkün mü?!.👩🏼‍⚕️ Hangi gıdaları ne sıklıkta alırsa, çocuğumuz demir eksikliği tablosundan uzak olur?! Çocuğumuza ne yedirelim?! Sütü keselim mi!?.📚Soruların cevaplarını, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Hematoloji ve Onkolojisi Uzmanı, sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir verdi; ben de sizlerle paylaşıyorum. Beğenmeniz ve faydalanmanız dileğiyle 💕😊(📚Not değil itiraf: Sevgili Ahmet bir ara o kadar detaylı gıda anlattı ki çekim yaparken yemek programında gibi hissettim😊😋)

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 1 Kasım 2018 Perşembe

Biz Sorduk, Doc.Dr.Ahmet Demir Yanıtladı!

👩🏼‍⚕️Demir desteği her çocuğa gerekir mi!?
.
👩🏼‍⚕️Takviye vereceksek direk verelim mi? Yoksa tahlil mi bakalım? Ne zaman?!
.
👩🏼‍⚕️Annenin gebelik ve lohusalıktaki demir eksikliğinin çocukta demir eksikliği yaratması mümkün mü?!
.
👩🏼‍⚕️ Hangi gıdaları ne sıklıkta alırsa, çocuğumuz demir eksikliği tablosundan uzak olur?! Çocuğumuza ne yedirelim?! Sütü keselim mi!?
.
📚Soruların cevaplarını, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Hematoloji ve Onkolojisi Uzmanı, sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir verdi; ben de sizlerle paylaşıyorum. Beğenmeniz ve faydalanmanız dileğiyle 💕😊
(📚Not değil itiraf: Sevgili Ahmet bir ara o kadar detaylı gıda anlattı ki çekim yaparken yemek programında gibi hissettim😊😋)

Tekrar Kontrol edin!

Lohusalık sonrası bazı plastik cerrahi işlemler!

🍄 Sevgili Plastik Cerrah arkadaşım Op. Dr. Orhan Erbaş’a (@op.dr.orhanerbas ) hayırlı olsun yeni yeri diye …