Çarşamba , Aralık 12 2018
Anasayfa / VİDEOLAR / Bakın bir çocuk diş hekimi, 8 yaş çocuğuna yapacağı dolgu öncesini nasıl anlatıyor?

🎃Çocukları diş hekimlerine yönlendiriyoruz, siz de diş hekimi veya çocuk diş hekimlerine götürme planını yaptınız ama çocuğunuzdan daha fazla gerginliği siz hissediyor olabilirsiniz, ki anne ve babalığın tabiatı böyle zaten😊. .🎃O zaman bu videoyu izleyebilirsiniz, bakın bir çocuk diş hekimi, 8 yaş çocuğuna yapacağı dolgu öncesini nasıl anlatıyor?!.🎃Korkusu olan yetişkinler bile ( bir tanesi de benim 😬) bu karşılıklı konuşmayla ikna olabilir. .🎃İletişim çok önemli diyor, şefkat dolu tedavisi için sevgili Çocuk Diş Hekimi Sezgi Tuna’ya (@drsezgisenoltuna ) teşekkürlerimizi iletiyoruz. #doktoroge #ankaraçocukdoktoru #ankara #çocukdoktoru #cocuk #dişhekimi #çocukdişhekimi #dolgu

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 19 Haziran 2018 Salı

Bakın bir çocuk diş hekimi, 8 yaş çocuğuna yapacağı dolgu öncesini nasıl anlatıyor?

🎃Çocukları diş hekimlerine yönlendiriyoruz, siz de diş hekimi veya çocuk diş hekimlerine götürme planını yaptınız ama çocuğunuzdan daha fazla gerginliği siz hissediyor olabilirsiniz, ki anne ve babalığın tabiatı böyle zaten😊. .
🎃O zaman bu videoyu izleyebilirsiniz, bakın bir çocuk diş hekimi, 8 yaş çocuğuna yapacağı dolgu öncesini nasıl anlatıyor?!
.
🎃Korkusu olan yetişkinler bile ( bir tanesi de benim 😬) bu karşılıklı konuşmayla ikna olabilir. .
🎃İletişim çok önemli diyor, şefkat dolu tedavisi için sevgili Çocuk Diş Hekimi Sezgi Tuna’ya (@drsezgisenoltuna ) teşekkürlerimizi iletiyoruz.
#doktoroge #ankaraçocukdoktoru #ankara #çocukdoktoru #cocuk#dişhekimi #çocukdişhekimi #dolgu

Tekrar Kontrol edin!

Otistik bozukluğu olan çocuğun davranış özellikleri nelerdir?

🐞 Sevgili Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün (@emineergun_cocukgelisimiuzmani ) ile OTİZM üzerine sohbetimiz. 🐞Kelime anlamı ‘kendine dönük’ …